Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Proste i genialne.

Z doświadczenia wiem, że zazwyczaj im coś prostsze, tym lepsze. Dzieciaki obdarowujemy cudacznymi zabawkami, które grają, śpiewają, tańczą… A co najbardziej zainteresuje nasze dziecko? Patyk. Kamyczek. Kałuża. Otaczamy się przedmiotami o niezwykłych mocach, których forma często przerasta treść, zapominając, że często najlepszym rozwiązaniem jest prostota. Zaskakujące jest dla mnie to, że kiedy mam w ręku taką prostą rzecz, potrafię nagle wymyślić dla niej wiele zastosowań.
Jak z uchwytem na butelkę BABY BA (65zł). Kawałek tworzywa i prosta forma. Taka prosta rzecz, a tyle opcji -uchwytu na butelkę BABY BA można używać na wiele sposobów – uchwyt na butelkę do nauki samodzielnego jedzenia + gryzak + piłka…  A pozostałe funkcje można dodawać według własnego pomysłu i uznania.

 
BABY BA to oryginalne uchwyty na butelkę marki The Orginal Baby, które sprzyjają nauce samodzielnego picia z butelki. Zostały stworzone z myślą o ambitnych maluchach typu ‘ja sam’ oraz o swobodzie rodziców. BABY BA to rzecz bardzo prosta w formie – kula pełna otworków. Taki uchwyt na butelkę wygląda bardzo oryginalnie i designersko, ale nie tylko dlatego ma taką konstrukcję. Kula na górze i  na dole ma otworki, przez które można włożyć butelkę. Niemal każdą. Reszta dziurek jest po to, aby dziecku łatwo było chwycić małymi rączkami. Uchwyty na butelkę BABY BA robione są ze specjalnych materiałów ( nie zawierają  BPA, PVC, ftalanów, ołowiu), dzięki czemu BABY BA może też całkiem bezpiecznie służyć jako gryzaczek. 

 

Pokazywałam ten uchwyt na butelkę kilku osobom, które nie wiedziały, co tak naprawdę kryje się tej formie i pytałam, co to może być? Oczywiście wszyscy domyślali się, że to coś dla dzieci, więc odpowiedzi krążyły wokół tego, np. –wkłada się coś do środka np. małego misia i dziecko musi go wyjąć. Taka zabawka do ćwiczenia sprawności rąk – można wrzucić do środka coś grzechoczącego i mamy piłkę-grzechotkę.
Wiele osób uznawało BABY BA za zabawkę. I słusznie, bo ten uchwyt do butelek to nie tylko nauka samodzielnego picia z butelki, ale także zabawka wpierająca rozwój maluszka. Ciekawy kształt, kolory i specjalny materiał zachęcają do zabawy ( rozwijają przy tym koordynację wzrokowo- ruchową) i do nauki picia z butelki (co z kolei wspiera samodzielność).
 
 
 
 
Rodzice, którzy maja BABY BA pewnie się ze mną zgodzą, że prosty pomysł i fajne (bezpieczne!) wykonanie to przepis na dobry produkt :)