Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

MR B - Przytulanka z termoforem

Kolka, bóle brzuszka, wzdęcia, zaparcia... kazda mama z zapałem szuka odpowiedzi, a przynajmniej podpowiedzi jak ulżyć maluchowi. I nie oszukujmy się, przy okazji tez sobie, bo płaczące dziecko, to znerwicowana mama:)

 

Kolka - czy da się jej wogóle uniknąć? Najczęściej seanse odbywają się późnym popołudniem i trwają  wieczność. Prężenie się, podkurczanie nóżek i te spojrzenia sąsiadów, którzy zastanawiają się nad wezwaniem policji... czas poznać SuperZabawkę MR B. Produkt polski, który oprócz świetnego designu, kolorystyki skierowanej stricte do noworodków i niemowląt, modnych metek i szeleszczącej nóżki, działa przede wszystkim na brzuszek. Kryje w sobie w pełni bezpieczny termoforek!Sekretem jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza. Kieszeń izolacyjna znajdująca się na plecach MR B gwarantuje utrzymanie temperatury do godziny. Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku! Po zastosowaniu wystarczy włożyć wkład do gorącej wody  i gotować przez kilka minut. Jest nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze - nie powoduje oparzeń, jak to może mieć miejsce w przypadku tradycyjnego termoforu lub suszarki! Ciepło nie tylko uspokaja dziecko, ale działa rozkurczowo na mięśnie, które nagrzane lepiej poddają się masażowi.

TU znajdziecie przykładową instrukcję masażu.

Po wyjęciu wkładu, MR B staje się najlepszym przyjacielem i ukochaną zabawką dziecka, co tylko potęguje jego kojący wpływ na dziecko.

Koniec kolek i koniec zabawki? NIE! Zabawka zostanie ponownie doceniona w okresie ząbkowania. Jej rączki i nóżki zostały stworzone do gryzienia i mamlania.  Proste, praktyczne, przyjazne.

Zabki wyrosły i już nie potrzebujecie Mr B? Nic bardziej mylnego! Ciepły wkład z chęcią rozgrzeje rączki po lepieniu bałwana, ukoi brzuszek targany jakims paskudnym rota, przyniesie ulgę zmęczonemu przeziębieniem zawodnikowi...

Producentem jest polska firma Lullalove stawiająca na design, praktyczność i bezpieczeństwo zabawek.

Zatem... spokojnej nocy. A MR B w MamaGama znajdziecie TU