Nasze zasady, czyli jak wybieramy produkty


W MamaGama zawsze starannie dobieramy produkty, które oferujemy. To nie jest sklep ze wszystkim. To sklep z rzeczami, które ze spokojnym sumieniem sprzedajemy, wiedząc, że mają służyć i rodzicom, i dzieciom.

 

Wiele produktów, zanim trafi na stronę MamaGama jest przez nas testowanych – sprawdzamy, czy bidon nie kapie, jak długo termos trzyma temperaturę, czy prześcieradło wodoodporne naprawdę chroni łóżko, czy wiaderko do piasku jest wytrzymałe, a koc piknikowy się łatwo czyści…

 

W MamaGama sprzedajemy zatem produkty, które się u nas sprawdziły (moje dzieci – Nina i Bruno – to już niemal zawodowi testerzy!) i możemy je polecić naszym Klientom.

 

Od przesytu głowa… nas boli!  Stąd też nie mamy nieskończonej ilości maskotek, wzorów pościeli, czy kolorów kocyka. Jednak każda rzecz, która trafia do naszej oferty jest starannie wyselekcjonowana spośród gąszczu im podobnych.

 

Przeczytaj, czym dokładnie się kierujemy i czego szukamy do MamaGama:

 

  • niezbędnik  rodzica i dziecka

To produkty, które naprawdę się przydają - poduszka do karmienia maleństwa, kocyk, śpiworek, czy takie, które po prostu ułatwią opiekę nad dzieckiem, np. suszarka na butelki, organizer na pieluchy. Chcemy, aby te produkty były zawsze funkcjonalne, dobrze wykonane i jak najwyższej jakości, aby spełniały swoje zadanie w 100%, i abyście byli zadowoleni korzystając z nich.

  • produkty na lata

Wiemy, że dziecko łączy się ze sporymi wydatkami przez lata, cenimy rzeczy, które długo służą „dopasowując się” stopniowo do jego rozwoju. A więc jak ręcznik to od początku większy, jak termobutelka – to z wymiennymi ustnikami, itd.

Z tych samych powodów uwielbiamy rzeczy wielofunkcyjne, np. kocyki tetrowe, które sprawdzą się jako przykrycie latem, ale i jako ręcznik, zapasowe prześcieradło, czy ochrona przed słońcem.

 

  • zdrowie i bezpieczeństwo

Wybierając produkty do oferty MamaGama zawsze zwracamy uwagę, czy są one bezpieczne dla Twojego dziecka, nie zawierają szkodliwych substancji, czy niebezpiecznych elementów. Ufamy tylko sprawdzonym producentom.

  • pomysłowe ułatwiacze życia


To prawda, trochę jesteśmy gadżeciażami, więc z radością wyszukujemy produkty zaskakujące, nowoczesne i z pomysłem. Ale zawsze pilnujemy, żeby były to rzeczy praktyczne, które mogą się Wam przydać. Nie ma produktu, który jest potrzebny każdej mamie, ale wiele z nich doceniło już innowacje, np.: podgrzewacz do chusteczek, wanienka do umywalki, przytulanka z termoforem…

  • rozwiązania


Przewijanie, kąpanie, pierwsze stałe posiłki, nauka samodzielnego jedzenia, bałagan w zabawkach, odpieluchowanie, ćwiczenie motoryki małej…to tylko kilka z dłuuuugiej listy wyzwań, z którymi musi się zmierzyć każdy rodzic. A my w tym chętnie pomożemy. W MamaGama znajdziesz konkretne propozycje produktów, które wiele ułatwią w kolejnych etapach rozwoju Twojego dziecka.

 

  • w tym szaleństwie jest metoda


Dziecko wywraca życie i dom do góry nogami, to fakt. Dlatego specjalnie dla Was szukamy produktów pomagających nad tą rewolucją zapanować – organizery na pieluchy, kosze na ubranka, pudła na zabawki, specjalne worki na klocki, ale też suszarki na butelki, butelki z dozownikami, pudełeczka na przekąski… to wszystko pomoże Wam zaprowadzić większy porządek i łatwiej zapanować nad sytuacją.

  • Zabawki przez duże „Z”

 

Na każdym etapie rozwoju dziecko potrzebuje innych zabawek. Ale z pewnością nie bardzo potrzebuje bubli, których mnóstwo jest na rynku. W MamaGama staramy się tak dobrać asortyment, abyście mogli kupić stymulujące i rozwijające zabawki dla dziecka w każdym wieku. Staramy się także, aby zabawki były takiej jakości, aby w razie potrzeby mogły posłużyć jeszcze niejednemu dziecku :)