Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Skoot Skoot! Nadciąga zabawa! :)

Znajdujemy się na lotnisku / dworcu. Idziemy korytarzem. W jednej ręce walizka, na plecach bagaż podręczny, między nogami plącze się dziecię, w uszach brzęczy pytanie ‘daleko jeszcze?’. Już niedaleko, jeszcze kawałeczek. Po drodze bilety, nadawanie bagażu do samolotu, w przypadku pociągu dalsza część ciągnięcia walizek. W końcu docieramy na miejsce, w którym mamy oczekiwać odjazdu/odlotu. Chcielibyśmy, aby ten czas minął szybko i spokojnie. I przez chwilę tak jest, a zaraz potem słyszymy cichutkie ‘mamo..nudzi mi się’. ‘mamo… a wyciągniesz mi misia?’. No i cóż zrobić, rozsuwamy walizy i grzebiemy w poszukiwaniu misia. Bo oczywiście nie chodzi o tego, który jest na wierzchu, tylko ten co najgłębiej schowany. A jak już nadaliśmy bagaż, a w nim tego akurat misia- no to mamy problem. Miś okazuje się jednak zabawką na chwilę. I jeszcze odjazd/odlot się opóźnia. I co tu robić?

Znacie to?

Ja owszem. Jednak jakiś czas temu znalazłam coś co znakomicie sprawdza się w takich sytuacjach i podzielę się z Wami tym odkryciem.  Świetna zabawa, praktyczne rozwiązanie i piękny design to…. Skoot! :)


Skoot (249zł) to jeździk dla dzieci z walizką, albo walizka dla dzieci z jeździkiem. Zasadniczo produkt spełnia kilka funkcji czyli tak jak lubię :) Jeździk przypomina bardzo stylowy, mały skuterek, z wygodnym siedzonkiem, skrętną kierownicą i gumowymi kółkami. Walizka ma 13 litrów pojemności (mieści się w niej naprawdę sporo), a żeby nie robił się bałagan ma także gumki przytrzymujące rzeczy ( zupełnie jak w ‘dorosłej’ walizce! :) )

Walizkę Skoot otwiera się bardzo prosto dzięki łatwym w obsłudze zatrzaskom (sprytnie ukrytym w rejestracji). Dziecko może także łatwo i szybko wrzucić do walizki drobiazgi – wystarczy, że podniesie siodełko i ma dostęp do środka.

To co u mnie dostało ogromnego plusa to wielkość – dzięki niewielkim rozmiarom ten jeździk dla dzieci można zabrać na pokład samolotu jako bagaż podręczny! Wiadomo, że z bagażem nadawanym bywa różnie - szkoda byłoby takiego pięknego skuterka, poza tym w ten sposób zabawki czy rzeczy dla dziecka mamy zawsze pod ręką. Dzięki niewielkim wymiarom spokojnie zmieści się wiec także na półce w pociągu czy w bagażniku samochodu. Walizka dla dzieci Skoot wykonana jest z trwałych i lekkich materiałów, ma pasek, więc wygodnie jest ją nieść również na ramieniu.

Znakomicie sprawdza się w :

1. Podróży

Walizka dla dziecka to świetny sposób na trening samodzielności. Pakowanie zabawek do własnej walizki to już ‘coś’, a przy tym świetna zabawa. Dla nas to wygodne rozwiązanie – wszystkie zabawki razem, nie trzeba ich wciskać pomiędzy rzeczy do naszych walizek i są łatwo dostępne. Jeśli maluch będzie się nudzić w oczekiwaniu na odjazd zawsze może otworzyć magiczną walizkę. No i oczywiście jeździk Skoot – zabawa na skuterku z pewnością umili maluchowi czas oczekiwania.

W drodze na samolot/pociąg maluch może mknąć na jeździku-walizce, a my mamy mniej do noszenia – o bagaż i o dziecko ;)

2. Na wakacjach

Walizka-jeździk dla dzieci znakomicie sprawdza się także na miejscu. Skoot jest miłym towarzyszem spacerów – do walizeczki możemy wrzucić kilka rzeczy ( picie, cieplejsze ubranko), maluch dorzuci zabawki i… w drogę! Jeździk dla dzieci Skoot wyposażony jest w pasek, którym można skuterek ciągnąć ( wielka pomoc ‘pod górkę’ ! ), a jeśli dziecko chce pobiegać możemy wziąć walizeczkę na ramie i nieść jak torbę.
                                            
 3. W domu

Walizka-jeździk dla dzieci  jest dobrym towarzyszem jesiennych spacerów, na którym można zbierać kasztany, żołędzie, kolorowe liście i wrzucać je do środka. Skoot wyposażony jest w gumowe kółka, dzięki czemu w zimowe dni można pojeździć w domu. A na wiosnę i letnie dni radosne można wyruszyć na nim spacer, aby złapać trochę słońca.

Skoot sprawdzi się więc nie tylko podczas podróży, ale przez cały rok umili oczekiwanie na koleje wakacje! :)