Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Termobutelka na 4 pory roku!

Termos.

Całe życie kojarzył mi się z zimą, z kuligiem i ogniskiem. Termos figurował w mojej głowie w dziale ‘zima: akcesoria kuchenno-wycieczkowe’, pod postacią dużego dzbanka wypełnionego gorącą herbatą. Nigdy nie myślałam o jego innym zastosowaniu, a już do głowy by mi nie przyszło używanie termosu latem.

 I tak było do momentu, w którym natknęłam się na termobutelkę Pacific Baby czyli butelkę i termos 2 w 1. Najpierw pomyślałam: a tam, po prostu mały termos. W następnej chwili przyjrzałam się bliżej, przeczytałam- łał! Po czym ochoczo zanotowałam termos także w dziale ‘dla dziecka’. Kolejnym krokiem było już oczywiście wprowadzenie termobutelki Pacific Baby (85zł)
do MamaGama. Przetestowaliśmy, oceniliśmy… No i jest :)

Nie bez powodu piszę o niej w sierpniu. Termobutelka dla dzieci utrzymuje temperaturę nie tylko ciepłego płynu - co przydaje się zimą, ale także chłodnego czy w temperaturze pokojowej, a to świetnie sprawdza się latem! Termobutelka, tak jak zapewnia producent , utrzymuje identyczną temperaturę płynu nawet do 10 godzin bez względu na to czy jest to płyn gorący czy zimny– sprawdziliśmy i potwierdzamy. Jest to możliwe dzięki próżniowej izolacji, która posiada roczną gwarancję. Zasłyszane opinie rodziców świadczą jednak o tym, że sprawdza się ona dużo dłużej niż rok i że niewiele jest opakowań termoizolacyjnych, które mogłyby z nią konkurować.

 

 

O samej butelce:

Dla najmłodszych i tych nieco starszych – butelka-termos Pacific Baby rośnie razem z dzieckiem. W komplecie mamy smoczek ‘slow flow’ (ale pasują niemal wszystkie smoczki), a z czasem możemy dokupić niekapek i bidon. Bez względu jaka jest ‘końcówka’ możemy być spokojni- nic się nie rozleje dzięki zatyczce i zakrętce.                              

 


Termobutelka i zakrętka są wykonane ze stali nierdzewnej czyli materiału o właściwościach antybakteryjnych. Te, jak i pozostałe elementy to tworzywa całkowicie bezpieczne dla dzieci - nie zawierają bisfenolu A (BPA) ani PVC, a także przyjazne dla środowiska -  nadają się w 100% do powtórnego przetworzenia.

Na wewnętrznej ściance termobutelki jest miarka – niektórzy twierdza, że jest niezbyt widoczna, ale mi wydawała się być całkiem pomocna i praktyczna.

Marka Pacific Baby postarała się równiez o piękny wygląd termobutelek - w MamaGama dostępne są w 4 kolorach w wesołe wzroki. 

 

Termobutelka dla dzieci Pacific Baby sprawdzi się zarówno na zimowym spacerze jak i na letnim plażowaniu. Dzięki niej nie trzeba już szukać miejsca do podgrzania w centrum handlowym czy w trakcie podróży. Takie rozwiązanie docenią także z pewnością rodzice, którzy wiedzą co oznacza przygotowanie ‘nocnej butelki’.

Termobutelka Pacific Baby to bardzo dobry produkt i wygodne rozwiązanie - dla dzieci z myślą o rodzicach :)