Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

W podróż z maluszkiem i OLOMITOS!

W MamaGama nowa marka. Tym razem produkty ze słonecznej Hiszpanii – Estoy Olmitos. Hiszpania, słońce – skojarzenie nasuwa się samo WAKACJE!!!! A że wakacje tuż, tuż, to warto się przyjrzeć ich ofercie, bo z pewnością na niejeden wyjazd się przyda!


Dmuchana wanienka. Moje doświadczenie wyjazdowe z małymi dziećmi jest takie, że kąpiel w nowym miejscu, choćby u dziadków, jest kłopotliwa. Wanienki nie ma jak przewozić, bo za duża; w dużej wannie nie jak kąpać, bo tez za duża… innymi słowy utrzymanie malucha w czystości wymaga niezłej ekwilibrystyki. A można łatwiej i wygodniej!Dmuchana wanienka:

- zajmuje bardzo mało miejsca;

- każdy tata, a i mama bez kłopotu ją nadmucha;

- zapewni nam wygodne i bezpieczne miejsce do kąpieli maluszka w obcym miejscu;

- sprawdzi się tez jako mini basenik w ogrodzie;

Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie. Tego dziecka, które najmniej widać, czyli jadącego tyłem do kierunku jazdy. Lusterko z pewnością zainteresuje naszego maluszka, bo jest kolorowe i samo przyciąga wzrok, a mama/tata – kierowca będzie spokojniejszy móc się upewnić jednym rzutem oka co słychać u najmłodszego turysty w rodzinie. Świetnie sprawdzi
się na długich, ale i krótkich wyprawach.


Zasłonka przeciwsłoneczna to obowiązkowe wyposażenie każdego samochodu, którym podróżują dzieci. Szczególnie te malutki, gdyż one nawet nie potrafią odwrócić główki od rażącego słońca!Zatem zapraszamy na zakupy:)