Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Wyjątkowe torby dla mam...


Świat się zmienia. Także ten świat tworzony dla dzieci i rodziców. Wciąż powstają rzeczy, które upiększają nam życie, są wygodne, ułatwiają codzienność tak, abyśmy więcej czasu mogli poświęcić bliskim. Zmiany widziałam będąc w ciąży- kiedy mogłam wybierać wśród wielu pięknych strojów tworzonych specjalnie na ten czas i myśląc o tym, że kiedyś kobiety nie miały takiego komfortu. Widzę to jako mama gdy w praktyce używam rzeczy, które ułatwiają mi codzienność  i gdy patrzę na piękne zabawki moich dzieci. Widzę to prowadząc MamaGama, gdy szukam takich niezwykłych produktów i co chwila jestem zaskakiwana, że wciąż powstaje coś nowego.
Takim właśnie odkryciem była torba Grand Central marki Skip Hop. Niby prosta rzecz - torba do wózka. Często widzę jak mamy noszą własną, damską torebkę i jeszcze torbę do wózka, albo noszą tą do wózka jako damską. Sama często tak robiłam. I ktoś w końcu pomyślał o tym, żeby to połączyć. I to nie byle jak, ale z klasą. Żeby stworzyć coś dla mamy i kobiety. Z tego właśnie pomysłu powstała torba dla mamy Grand Central (349zł).
     
                                                          
 
Ta seria to duże, pojemne torebki, które pomieszczą rzeczy dziecka, mamy i całą resztę kobiecych drobiazgów, a do tego są ładnie wykonane i eleganckie. Taką torebkę docenią szczególnie mamy, dla których dobra organizacja to podstawa. Torebki dla mam Grand Central są lekkie, a przy tym niezwykle pojemne. Jest to możliwe za sprawą dobrej konstrukcji…
 
 
Torba dla mam jest podzielona na trzy, niezależne części:
1. kieszeń (zamykana na zatrzask) na drobniejsze rzeczy, a w niej mniejsza transparentna kieszonka zapewniająca łatwy dostęp
2.główna, duża kieszeń (zamykana na suwak)
3. kieszeń na rzeczy dla mamy (na zatrzask) z przegródkami np. na telefon, kosmetyki
 
 
 
Każda z tych sekcji zawiera w środku mniejsze kieszonki i przegródki, które ułatwiają posegregowanie rzeczy i utrzymanie porządku (w sumie torba ma 11 kieszonek). Ponad to na zewnętrznych bokach torby dla mam znajdują się dwie, zasuwane  kieszenie na drobne rzeczy, do których potrzebny jest szybki dostęp. Torba dla mam Grand Central posiada także na bokach izolowane kieszenie na butelki ( w jednej kieszeni mieszczą się spokojnie butelka i bidon).

 

Torba wykonana jest z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości, jest także wodoodporna i łatwa do utrzymania w czystości. Na spodzie są małe elementy z niklu, więc śmiało można postawić torebkę nawet na ziemi.
Jeszcze jedna ważna rzecz. Torebki dla mam Grand Central można nosić na ramieniu – mają 2 wygodne paski, a także przyczepić do wózka – po dwóch stronach torby są uchwyty, które łatwo przypniemy do wózka o dowolnym rodzaju.
 
 
 
 

Na filmie miły Pan z firmy Skip Hop pokazuje, że w torbę dla mam Grand Central można się spakować nawet na weekend!