Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Elektroniczny aspirator do noska Beaba Tomydoo - mineral

  • 215,00 zł
    WYSYŁKA: 1-3 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!
OPIS

Elektroniczny aspirator do noska to duża pomoc dla młodych rodziców - oczyszczanie małego noska jest bowiem całkiem trudne. Tradycyjne gruszki się nie sprawdzają, aspiratory typu frida bywają kłopotliwe, ale aspirator elektryczny najcześciej okazuje się niezawodny. A należy pamiętać, że oczyszczanie noska jest bardzo ważne - z jednej strony poprawia komfort oddychania dziecka, a z drugiej chroni przed przeniesiem sie infekcji do oskrzeli.

W zestawie znajdują się 3 wymienne silikonowe nakładki, dopasowane do wieku i potrzeb malucha: z wąską końcówką dla niemowląt od 0 do 3 miesiąca życia, szersza dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia oraz specjalna końcówka do stosowania przy gęstej wydzielinie. Wszystkie są elastyczne i miękkie, odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka – nie podrażniają śluzówki.

Głowicę aspiratora można zdejmować i czyścić miękką szmatką. Końcówki należy sterylizować zgodnie z załączoną instrukcją. Dla dodatkowej higieny i aby ułatwić przechowywanie do sprzętu dołączono transparentne etui z wygodnym zapięciem strunowym. W zestawie znajdują się także: nakładka zabezpieczająca oraz 2 baterie AA.

Materiał: BPA free, silikon

Wymiary: 40 x 50 x 165 mm

Waga: 171 gr