Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Fill'n Squeeze, Saszetki wielorazowe wesoła małpka 6szt.

  • 39,00 zł
    WYSYŁKA: 1-3 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!
OPIS

Teraz mycie saszetek będzie jeszcze prostsze!
Wielorazowe saszetki do zestawu Fill'n Squeeze, które można swobodnie otworzyć od spodu za pomocą zipa.
Nowe saszetki to nie tylko innowacja w postaci dolnego zamknięcia na zamek, ale także nowy miękki materiał, nowy wzór - wesoła małpka na pomarańczowym tle, której przezroczysty brzuszek ułatwia zobaczenie zawartości. Górny zawór oraz szeroki dolny zamek błyskawiczny pozwala z łatwością wypełnić saszetki Fill'n Squeeze ulubionymi musami. Saszetki są bardzo łatwe do czyszczenia - umyj ręcznie ciepłą wodą z mydłem i szczoteczką do butelek lub umieść na górnej półce zmywarki. Dolny zamek i zaokrąglony kształt pozwala na dokładne umycie od dna do samej góry. Dolny zamek pozwala na całkowite otwarcie woreczka także w celu wysuszenia saszetki wewnątrz. Mocne, przyjazne dla środowiska materiały pozwalają na wielokrotne użycie. Podwójne zapięcie na zamek zapobiega wyciekom.

Zapasowe saszetki Fill'n Sqeeze są idealne do przechowywania żywności dla maluchów. Nadają się do zamrażalnika, można odgrzewać w mikrofalówce i w podgrzewaczu do butelek lub po prostu zanurzyć w garnuszku z gorącą wodą.

Zestaw zawiera 6 sterylnych saszetek po 150 ml.