Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Okulary przeciwsłoneczne Babiators Navigator (0-2) - Super Celestial

  • 139,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Wszyscy wiemy jak ważna jest ochrona oczu przed słońcem. Dlatego warto przyzwyczajać dzieci od małego do noszenia okularów słonecznych, bo czym skorupka za młodu...

Babiators to amerykańska marka, któa jako pierwsza skoncentrowała się na okularach słonecznych dla dzieci. Efektem ich pracy są okulary ZDROWE, WYTRZYMAŁE i ODLOTOWE.
To możliwe! - przekonajcie się sami:Okulary przeciwsłoneczne Babiators chronią oczy Twojego dziecka:
● zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV: UVA, UVB i UVC (UV400)
● posiadają najwyższą Klasę Optyczną (1) - nie zniekształcają obrazu/ kategoria 3 - przyciemnione
● nie zawierają BPA, dzięki czemu dziecko bez obaw może się nimi bawić i wkładać do buzi

A co równie ważne co ich bezpieczeństwo dla dziecka - wyprodukowane są z elastycznej gumy. Dzięki temu giętka oprawka zawsze wraca na swoją pozycję po odgięciu czy wykręceniu. Naprawdę trudno je zniszczyć!

A jeśli już tak się zdarzy, macie GWARANCJĘ BABIATORS - jeśli w okresie roku od zakupu Wasze okularki się zgubią lub zepsują otrzymacie nową parę! Aby móc skorzystać z rocznej gwarancji należy po zakupie zarejstrować Wasze Babiatorsy na http://www.babiators.pl/#!formularz/c1rq5.

Okulary przeciwsłoneczne Babiators spełniają rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej (normy PN EN 1836:2005+A1:2007 (E) oraz PN EN 71)