Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Petit Collage, Gra karciana potworki

  • 35,00 zł
    WYSYŁKA: 1-3 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!
OPIS

Gra Karciana Potworki marki Petit Collage o gra, która ćwiczy pamięć i spostrzegawczość oraz uczy cierpliwości. Świetna zabawa dla całej rodziny.

Zapakowana w ładne pudełko, łatwa do przechowywania i zabierania w podróż.

Można grać na 3 sposoby, podstawowy, łatwiejszy oraz szybki.

1.Każdy gracz ma swój stos kart.Gra trwa, dopóki nie pojawią się na stole dwie identyczne karty w tym samym czasie. Jeśli ktoś odkryje kartę, która pasuje do już odkrytej karty na stole, każdy gracz krzyczy "Potwór!". Pierwsza osoba, która krzyknie, otrzymuje parę oraz stos kart pod nimi. Otrzymane karty umieszcza na dole swojego odwróconego stosu. Gra trwa dopóki jeden z graczy nie pozbędzie się wszystkich kart.

2.Rozdający odwraca jedną kartę rozpoczynającą grę i umieszcza ją na środku stołu. Gracz rozpoczynający odwraca górną kartę ze swojego stosu zakrytych kart i kładzie ją na odwróconej karcie tworząc jeden stos. Jeśli karty pasują gracze krzyczą „Potwór!”. Pierwsza osoba zgarnia cały stos. Umieszcza ją na dole swojej talii kart odwróconych a gra toczy się dalej.

3.Gra toczy się jak w wariancie pierwszym z tym że wszyscy gracze odwracają karty w tym samym momencie.

 

Zestaw zawiera 52 karty o wymiarach 6,4 x 8,9 cm.